ARCHITEKTURA

Fotografie inwestycji oddające jej rozmach, funkcjonalność to ważne narzędzie sprzedażowe. Podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem
i wykonamy odpowiednie ujęcia.

INWESTYCJE

Zdjęcia inwestycji to nie tylko dokumentacja. To przede wszystkim prezentacja stylu, detali architektonicznych, funkcjonalności, którymi się wyróżnia. Ważne, by fotografie pokazywały ją w kontekście otoczenie, jako jego element dobrze skorelowany z sąsiedztwem. Zaprezentuj swoją inwestycję w odpowiedni sposób.

WNĘTRZA

Sesje zdjęciowe wnętrz to gra światłem i cieniem. To także odpowiednie kadrowanie pokazujące wyjątkowość pomieszczeń. Nie mniej istotna jest prezentacja funkcjonalności, możliwości aranżacyjnych czy adaptacyjnych fotografowanych wnętrz. Porozmawiajmy o Twojej inwestycji i o tym jak ją pokazać od środka.

DRON

Nic tak nie oddaje rozmachu inwestycji jak dobrze wykonane zdjęcia czy film z lotu ptaka. Dzięki nowoczesnym dronom oraz doskonałemu sprzętowi foto-video jesteśmy w stanie wykonać doskonałe ujęcia i filmy. Dysponujemy wszelkimi pozwoleniami i świadectwami kwalifikacji dla statków bezzałogowych.

PORTFOLIO

Wszystko
Inwestycje
Wnętrza
Dron
Wczytaj więcej

Masz więcej pytań?
Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się!