FILM

Niemal każda firma potrzebuje video. Jesteśmy pewni, że możemy nakręcić dla ciebie film, który zareklamuje Twoje produkty lub zbuduje wizerunek firmy.

Filmy reklamowe

Filmy reklamowe z przeznaczeniem do telewizji, czy Internetu to powszechne narzędzia marketingu. Realizujemy zarówno skomplikowane video z modelami, jak i prostsze filmy opierające się na prezentacji produktów. Zajmujemy się również tworzeniem scenariuszy, udźwiękowieniem, muzyką i montażem. Przekonaj się, że film reklamowy jest w Twoim zasięgu.

Reportaże z wydarzeń

Konferencje, szkolenia i eventy firmowe to wydarzenia, które warto uwiecznić. Zapewniamy kompleksową obsługę video imprez tego typu. Dzięki zastosowaniu kilku kamer reportaż jest nowoczesny i dynamiczny. Oferujemy również przeprowadzania krótkich wywiadów z uczestnikami podczas wydarzeń. Wspólnie ustalmy zakres naszych działań.

Video promocyjne

Przedstawienie nowej inwestycji, prezentacja dokonań firmy, a także ludzi, którzy budują jej siłę, pokazanie nowoczesnych procesów jakie zachodzą w twoim biznesie, to zadania, które doskonale spełnia video promocyjne. Pokaż swoim kontrahentom, partnerom biznesowym, a także konkurencji jak nowoczesna jest Twoja firma i za co trzeba ją podziwiać.

Masz więcej pytań?
Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się!