REKLAMA

Widzisz świetne zdjęcia reklamowe Twojej konkurencji i nie wiesz jak oni to robią? My wiemy. Zobacz jakie dajemy możliwości i skontaktuj się
z nami.

PRODUKTY

Zdjęcie produktów to jedno z kluczowych narzędzi sprzedażowych. Wykonujemy zarówno zdjęcia typu packshot – prezentujące produkty na jednolitym tle – łatwe do wycięcia, jak i sesje produktów w aranżacjach, pokazujące je w odpowiednim kontekście. Zdjęcia możemy wykonać zarówno w studio, jak i w Twojej siedzibie.

SESJE Z MODELEM

Sesje fotograficzne z modelkami lub modelami to zawsze spore wyzwanie, ale efekt wart jest poświęconego czasu. Dzięki współpracy z agencjami modelek oraz niezależnymi modelkami mamy możliwość organizacji sesji zdjęciowej dokładnie dopasowanej do Twoich potrzeb. Twoje produkty i usługi zyskają dzięki takim zdjęciom.

JEDZENIE

Nie od dziś wiadomo, że je się najpierw oczami. Nie jest też łatwo wykonać smakowite zdjęcie potraw czy produktów żywnościowych. My to potrafimy, dysponując nie tylko odpowiednim sprzętem, co przede wszystkim doświadczeniem i umiejętnościami. Przekonaj się co możesz zyskać dzięki świetnym zdjęciom jedzenia.

PORTFOLIO

Wszystko
Produkty
Sesje z modelem
Jedzenie
Wczytaj więcej

Masz więcej pytań?
Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się!