WSPÓŁPRACA

Pięć prostych kroków dzieli Cię, od otrzymania upragnionych zdjęć. Dzięki przejrzystym zasadom przekonaj się jak łatwo i przyjemnie współpracuje się z nami. Na każdym etapie masz pełną kontrolę i dostęp do informacji. Zobacz, jakie to proste.

Kontakt

Krok pierwszy

Podczas pierwszej rozmowy, zawsze staramy się zebrać podstawowe informacje o zadaniu, które nas czeka, a także przedstawić portfolio. Prezentacja naszych dotychczasowych zdjęć to dobra okazja by nie tylko pokazać możliwości, jakie dajemy, ale również zbadać preferencje Klienta. Zaraz potem umawiamy się na briefing.

Brief

Krok drugi

Rezultatem spotkania jest wspólne przygotowanie briefu, czyli dokumentu, który określi jakie zadanie nas czeka. W briefie powinny znaleźć się informacje o charakterze sesji lub reportażu, miejscu, ilości osób, długości trwania całego zadania. Dobrze przygotowany brief posłuży nam do stworzenia rzetelnej wyceny.

Wycena

Krok trzeci

Przygotowujemy indywidualne wyceny, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że każde zadanie, każda sesja, czy fotoreportaż – są wyjątkowe i specyficzne. Wycena obejmuje wszystkie koszty związane z wykonaniem zadania. Nigdy nie ukrywamy kosztów. Kosztorys zawiera wszelkie informacje, dzięki którym Klienci podejmują decyzję.

Scenariusz

Krok czwarty

Po zatwierdzeniu kosztorysu i podpisaniu umowy, rozpoczyna się proces realizacji zadania. Pierwszym krokiem jest przygotowanie dobrego scenariusza. To swoisty harmonogram sesji, który określa kolejność wykonywania zdjęć, potrzebne rekwizyty, a także prezentuje zdjęcia referencyjne i inspirujące. Pora już tylko umówić się na sesję.

Realizacja

Krok piąty

Po zatwierdzeniu scenariusza przez Klienta, umawiamy się na realizację zadania. Niezależnie od charakteru zadania dla naszych Klientów zawsze przygotowujemy checklistę, by dobrze przygotowali się do sesji. Już po realizacji zadania, Klient ma możliwość na szybką weryfikację zdjęć, które umieszczam on-line.

Masz więcej pytań?
Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się!