Jesteśmy zespołem przyjaciół.

Można powiedzieć, że znamy się jak łyse konie. Wiemy, że możemy na sobie polegać w każdej sytuacji biznesowej, czy prywatnej, dlatego tworzymy niezastąpiony zespół profesjonalistów. Do tego każdy z nas ciągle pragnie się rozwijać i dążyć do tego, by tworzyć nie tyle zwykłe zdjęcia, czy filmy, ale prawdziwą sztukę.

Profesjonalny Fotograf Kraków

Paweł – inżynier z wyboru, fotograf z pasji. Założyciel Inphoto. Fotografuje na całym świecie, a dzięki temu, że jest fotografem, zaliczył podróż dookoła świata w wieku 25 lat. Wierzy w dobro ludzi i zawsze stara się myśleć pozytywnie.

Profesjonalny Fotograf Kraków

Paulina – cudowna, artystyczna dusza. Prowadzi własną firmę, a oprócz tego dba o wygląd osób jako make-up artist. Interesuje się modą, a jej prywatną pasją jest gotowanie i robi to tak, że mogłaby iść do programu Masterchef.

Bartek – człowiek wielu pasji i w każdej z nich doszedł do poziomu profesjonalisty. Instruktor narciarstwa, perkusista, ratownik wodny. No i do tego fotograf i operator kamery, a także drona. Wszystko co robi, robi najlepiej jak potrafi.

Nasza misja, w którą wierzymy.

A wierzymy w ludzi oraz to, że świat może być piękniejszy. Pierwszym krokiem do tego będą piękne firmy, które zarażają nie tylko swoimi świetnymi usługami, ale i cudownym wizerunkiem. Ludzie, otwarci, pozytywnie nastawieni do życia i gotowi do działania mogą sprawić, że będzie nam się żyło lepiej. Takie osoby muszą być docenione. Dlatego takie osoby wspieramy w działaniu i w ich wizerunku w sieci. Tworzymy zdjęcia, firmy i wierzymy, że są wyjątkowe.

Profesjonalny Fotograf Kraków

Janek – fotograf, który stał się operatorem kamery. Człowiek niesamowitej wiedzy i umiejętności. Rozumie ludzi i ich potrzeby, a co najważniejsze, potrafi je zaspokoić. Uwielbia gadżety i nowinki w świecie foto-video.

Profesjonalny Fotograf Kraków

Mateusz – prawdziwy artysta – zawsze zabiegany, co można zauważyć po jego artystycznym nieładzie na głowie. Specjalista od reklam telewizyjnych, teledysków i wszystkiego, co związane z filmem z najwyższej półki.

Porozmawiamy? Napisz do nas.

Każda owocna współpraca zaczyna się od rozmowy. Dlatego zawsze zachęcamy do kontaktu z nami. Dzięki konwersacji, podczas której wspólnie przygotujemy brief, będziemy w stanie poznać Twoje potrzeby, określić zadania, jakie przed nami stawiasz i wycenić zlecenie. Naciśnij przycisk „kontakt”.

Kontakt