Rebranding firmy, a zdjęcia

Zdjęcia reklamowe dla firmy.

Jednym z podstawowych elementów tworzenia firmy są zdjęcia reklamowe, które budują rozpoznawalność marki. W przypadku marki ZAFFIRO DESIGN sytuacja była nieco inna. Firma przechodziła tzw. „rebranding”, czyli odświeżenie wizerunku, nasza praca wyglądała jednak podobnie, jak w przypadku budowania marki od zera – stworzyliśmy szereg zdjęć produktowych, zarówno w formie packshotów, jak i stylizowanej sesji z modelami.

Zdjęcia z modelem.

Nie mniej ważne są sesje stylizowane. Jesteśmy w stanie zorganizować je w studiu, ale również w plenerze – miejscu, które podkreśli charakter prezentowanych produktów i uwydatni ich zalety. Zajmujemy się zaangażowaniem odpowiednich modeli (zaakceptowanych przez klienta), stylistki i makijażystki, oraz organizacją niezbędnych rekwizytów czy dodatkowych elementów scenografii.

Packshoty – nie tym razem.

Przy takich realizacjach zorganizowanie sesji jest nieco bardziej wymagające, gdyż do pracy zaangażowanych jest więcej osób, a cała koncepcja musi zostać wcześniej zaplanowana, efekty warte są jednak większego zaangażowania. Decydując się na takie zdjęcia, trzeba wziąć pod uwagę wyższe koszty, związane z zaangażowaniem stylistki czy zorganizowaniem dodatkowych elementów kompozycji, natomiast dzięki wyjątkowym zdjęciom możemy osiągnąć znacznie wyższy zwrot zainwestowanych środków.

Jakie zdjęcia dla produktów?

Często nie warto sugerować się trendami wyznaczonymi przez konkurencję, tylko postawić na oryginalność – może inny rodzaj zdjęć przyciągnie odbiorców właśnie do Waszej firmy! Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu – bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, doradzimy jaki rodzaj zdjęć produktowych będzie dla Was odpowiedni.

Leave a Reply