Zdjęcia wizerunkowe, które wzbudzają zaufanie! Współpraca z Grupą Neomedic

Ujęcia pokazujące profesjonalizm, ale jednocześnie ciepło i spokój, to nasz główny cel, kiedy tworzymy materiały dla każdego ośrodka medycznego. Dla dwóch Szpitali Położniczo-Ginekologicznych ― krakowskiego „Ujastka” oraz nowosądeckiego „Medikoru”, a także Szpitala Wielospecjalistycznych Zabiegów Krótkoterminowych „Topmed”, wykonaliśmy zarówno zdjęcia wizerunkowe, wnętrz, jak i portrety pracowników.

Zdjęcia wizerunkowe dla Szpitala Położniczo-Ginekologicznego „Ujastek”

Z Grupą Neomedic współpracujemy już od dłuższego czasu. Wykonane przez nas zdjęcia stanowią element komunikacji w mediach społecznościowych, są ilustracją artykułów blogowych, a także tłem w materiałach prasowych na temat szpitala. Naszym zadaniem było pokazanie tego miejsca w sposób profesjonalny, ale też przyjazny. W kadrach znalazło się kolorowe wnętrze placówek medycznych, świetny sprzęt znajdujący się na ich wyposażeniu oraz wspaniała kadra ― zarówno w formie profesjonalnych portretów, jak i zdjęć przedstawiających personel przy pracy.

Zdjęcia pracowników i całego zespołu lekarzy

Szpital to przede wszystkim ludzie ― świetni fachowcy, w pełni zaangażowani w życie pacjentów oraz szpitala. Aby podkreślić tę zaletę, część zdjęć wykonaliśmy na terenie placówki, uwieczniając zespół medyczny w ich codziennym miejscu pracy. Oprócz zdjęć indywidualnych, wykonaliśmy też zdjęcia grupowe, które podkreśliły zgranie i wzajemną sympatię panującą wśród członków zespołu.

Profesjonalne portrety biznesowe

W trakcie naszej współpracy znalazło się miejsce na profesjonalne portrety, które obecnie przedstawiają kadrę na stronie internetowej i w mediach społecznościowych oraz tradycyjnych. To świetny sposób na zdobycie zaufania wśród pacjentów, którzy za pomocą internetu szukają dobrego lekarza dla siebie lub swoich bliskich. Takie zdjęcia pozwalają zbudować wizerunek eksperta w danej dziedzinie, a co za tym idzie ― przekładają się na renomę całego ośrodka.

Gdzie zrobić portret biznesowy? Odwiedź FOTOSPOT Kraków!

U nas zrobisz profesjonalny portret biznesowy szybko i na miejscu. Oferujemy wygodne pakiety i możliwość umówienia się online. To rozwiązanie idealne zarówno dla firm i osób prywatnych.

Sprawdź FOTOSPOT!

Zdjęcia wnętrz

Mottem Szpitala „Ujastek” jest hasło „tu rodzi się szczęście”. W  jego realizacji pomagają nowoczesne wnętrza pełne specjalistycznego sprzętu. Optymistycznego charakteru dodaje im radosna kolorystyka, którą podkreśliliśmy na naszych zdjęciach. Dodatkowym aspektem, na który zwracamy uwagę przy tego typu sesjach, jest wybranie dnia o sprzyjającej pogodzie, a także odpowiedniej pory, by całość była jak najbardziej spójna z założonym przekazem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *