Jesteśmy zespołem specjalistów

Można powiedzieć, że znamy się jak łyse konie. Wiemy, że możemy na sobie polegać w każdej sytuacji biznesowej, czy prywatnej, dlatego tworzymy niezastąpiony zespół profesjonalistów. Do tego każdy z nas ciągle pragnie się rozwijać i dążyć do tego, by tworzyć nie tyle zwykłe zdjęcia, czy filmy, ale prawdziwą sztukę.

Paweł – inżynier z wyboru, fotograf z pasji. Założyciel Inphoto. Fotografuje na całym świecie, a dzięki temu, że jest fotografem, zaliczył podróż dookoła świata w wieku 25 lat. Wierzy w dobro ludzi i zawsze stara się myśleć pozytywnie.

Profesjonalny Fotograf Kraków

Bartek – człowiek wielu pasji i w każdej z nich doszedł do poziomu profesjonalisty. Instruktor narciarstwa, perkusista, ratownik wodny. No i do tego fotograf i operator kamery, a także drona. Wszystko co robi, robi najlepiej jak potrafi.

Profesjonalny Fotograf Kraków

Paulina – cudowna, artystyczna dusza. Prowadzi własną firmę, a oprócz tego dba o wygląd osób jako make-up artist. Interesuje się modą, a jej prywatną pasją jest gotowanie i robi to tak, że mogłaby iść do programu Masterchef.

Janek – wyrocznia wiedzy w różnych zagadnieniach. Ma ogromne doświadczenie w filmowaniu, jak i w fotografowaniu.. Świetnie operuje światłem, a do tego wspaniale się z nim rozmawia. Gadżeciarz jakich mało.

Ania – specjalistka od marketingu to za mało. Potrafi ogarnąć dosłownie wszystko, a kreatywność to jej drugie imię. Spostrzegawcza i konkretna. Pomaga osiągnąć zamierzony cel tworzonych sesji fotograficznych i klipów reklamowych, a przy tym wnosi dużo ciepła na planie.

Agata – skromna i jakże zdolna. Ma niesamowite wyczucie estetyki, dzięki czemu tworzy zarówno piękne grafiki, ale także idealnie spina większe projekty stron www. Uwielbia gorącą herbatę, która rozgrzewa ją kilka razy dziennie w zimne dni (w jej przypadku 300 dni w roku).

Nasza misja,
w którą wierzymy

A wierzymy w ludzi oraz w to, że świat może być piękniejszy. Pierwszym krokiem do tego będą firmy, które zarażają nie tylko swoimi świetnymi usługami, ale i cudownym wizerunkiem. Ludzie otwarci, pozytywnie nastawieni do życia i gotowi do działania mogą sprawić, że będzie nam się żyło lepiej. Takie osoby muszą być docenione. Dlatego wspieramy je w działaniu i w ich wizerunku w sieci. Tworzymy zdjęcia, filmy i wierzymy, że są wyjątkowe.

Porozmawiamy?

Każda owocna współpraca zaczyna się od rozmowy. Dlatego zawsze zachęcamy do kontaktu z nami. Dzięki konwersacji, podczas której wspólnie przygotujemy brief, będziemy w stanie poznać Twoje potrzeby, określić zadania, jakie przed nami stawiasz i wycenić zlecenie. Nie pozostaje Ci więc nic innego jak nacisnąć przycisk „kontakt”.