Kręci się ziemia, kręci się koło.

A my kręcimy filmy, bo to one mają najlepsze zasięgi w sieci.

Film reklamowy Kraków

Krótki film reklamowy jest jednym z najlepszych sposobów na osiągnięcie najwyższych zasięgów w social mediach. Pokaż swoją firmę, pokaż siebie! Dzięki temu wzbudzicie sympatię, zwiększy się Wasza wiarygodność, a w konsekwencji także sprzedaż.

Zobacz nasz SHOWREEL 2023:

Produkcja filmowa Kraków

Tworzymy angażujące filmy reklamowe, których charakter dostosowany jest do wybranego przez Was medium. Dynamiczne, pionowe kadry idealnie wpiszą się w wymagania mediów społecznościowych (Instagram, Facebook, TikTok czy Pinterest), robiące wrażenie produkcje będą budowały profesjonalny wizerunek firmy, a ciekawe i przemyślane ujęcia pokazujące Wasz produkt, zachęcą potencjalnych klientów do kupna. Mamy duże doświadczenie w produkcji filmowej, chętnie doradzimy więc, jaki typ realizacji sprawdzi się w Waszym przypadku. Pracujemy z wieloma markami, tworząc także te bardziej nieszablonowe produkcje – film reklamowy dla dostawcy warzyw i owoców, biura zarządzającego nieruchomościami czy klubu bokserskiego.

Kliknij i zobacz

Film pokazujący proces produkcji

Przedstawiając kolejne etapy, które składają się na cały proces produkcji, budujesz wiarygodność i renomę swojej firmy. Profesjonalne wideo pozwoli Ci zrobić to w łatwy i przejrzysty dla odbiorcy sposób. Pokaż zespół i całą swoją markę od najlepszej strony!

Filmy na firmowy kanał YouTube

Profesjonalnie zrealizowane materiały wideo pozwolą zbudować wiarygodny i przekonujący wizerunek marki. Możemy stworzyć filmy edukacyjne, przedstawiające zalety stosowania konkretnych rozwiązań czy pokazujące funkcjonowanie firmy.

Filmy produktowe

Filmy przedstawiające produkt to świetne uzupełnienie sklepu, strony internetowej czy firmowych social mediów. Pozwalają w łatwiejszy i bardziej przekonujący sposób pokazać zalety danego modelu, a tym samym skuteczniej zachęcić do kupna.

Filmy do mediów społecznościowych

Dostosowane do specyfiki nowych mediów wideo to świetny sposób na zdobycie zasięgów i przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. By spełniało swoje zadanie, niezbędny jest m.in. odpowiedni format oraz dynamiczna realizacja. Przygotujemy dla Twojej marki ciekawe i angażujące filmiki!

Filmy inwestycji pod przetargi

Stwórzmy razem robiące wrażenie portfolio, które stanie się najlepszą wizytówką podczas przetargów czy konkursów. W ramach krótkiego wideo pokażemy wszystkie zalety zrealizowanej przez Twoją firmę inwestycji, budując tym samym wiarygodność i profesjonalizm wśród potencjalnych zleceniodawców.

Film wizerunkowy na targi

Przyciągnij uwagę potencjalnych klientów poprzez pokazanie swojej oferty targowej w atrakcyjny sposób. Film reklamowy może stać się świetnym elementem robiącego wrażenie stoiska lub punktem katalogu online, który po wstępnej rozmowie trafi do zainteresowanych odbiorców.

Filmowanie z drona Kraków

Trudno zaprzeczyć, że kadry z lotu ptaka robią niesamowite wrażenie, więc w naszych produkcjach chętnie wykorzystujemy ujęcia z drona. Możemy pokazać Twoją siedzibę czy nieruchomości, ale także stworzyć niepowtarzalny klimat, dzięki ujęciom natury czy zabytków Krakowa.

Film z eventu Kraków

Profesjonalny film z branżowego wydarzenia to świetna pamiątka z życia firmy, którą można wykorzystać na wiele sposobów – jako relacja dla pracowników i gości, film o charakterze wizerunkowym, czy zapowiedź kolejnej imprezy. Postawcie na profesjonalną obsługę, a zyskacie pewność, że uwiecznimy dla Was wszystkie ważne momenty!

Chcesz umówić się na sesję

lub zapytać o nasze usługi?

BEZPŁATNA WYCENA

Wypełnij krótki formularz, a my odezwiemy się do Ciebie z konkretną ofertą.

  Preferowana forma kontaktu:


  Ze względu na tryb naszej pracy staramy się odpowiadać na wiadomości do 48h. Prosimy o kontakt telefoniczny, jeżeli sprawa jest pilna.

  Pytania i odpowiedzi

  Czy tworzymy filmy do każdej branży?

  Tak! Posiadamy na tyle duże doświadczenie, że mieliśmy przyjemność pracować z firmami z różnych branż – m.in. modowej, architektonicznej, budowlanej, informatycznej, produkcyjnej, gastronomicznej czy sportowej. Opisz nam, czym się zajmujesz, a zaproponujemy Ci dedykowaną ofertę.

  Jak wygląda produkcja filmów reklamowych?

  Zaczynamy od wspólnej rozmowy i stworzenia wstępnej koncepcji. Po ustaleniu planu, zajmujemy się organizacją całej produkcji, a następnie profesjonalną realizacją. Później przychodzi czas na postprodukcję, a więc montaż. Gdy całość jest gotowa, film trafia do klientów.

  Ile trwa stworzenie filmu reklamowego?

  Ten czas różni się znacząco w zależności od poziomu skomplikowania produkcji, liczebności zespołu czy mnogości kadrów. Stworzenie krótkiego, podstawowego filmu do social mediów czy na stronę produktową może zająć jeden dzień zdjęciowy, a dłuższe produkcje obejmujące wizytę w siedzibie, wywiad ze specjalistami czy pokazanie procesu produkcji, to często kilka lub kilkanaście dni. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

  Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

  Każda owocna współpraca zaczyna się od rozmowy. Dlatego zawsze zachęcamy do kontaktu z nami. Dzięki konwersacji, podczas której wspólnie przygotujemy brief, będziemy w stanie poznać Twoje potrzeby, określić zadania, jakie przed nami stawiasz i wycenić zlecenie. Nie pozostaje Ci więc nic innego jak nacisnąć przycisk „kontakt”.