Kompleksowe zdjęcia dla firm – Badyl Partner

Zdjęcia firmowe – czy każdy ich potrzebuje? Zobaczcie ten mniej konwencjonalny przykład! Spójne i przemyślane zdjęcia biznesowe to fundament wizerunkowych działań w internecie. Podkreślają profesjonalizm i budują zaufanie do marki, a ich jakość świadczy o statusie firmy. Pozwalają też pokazać pracowników oraz produkty czy usługi od najlepszej strony. To podstawa graficznej części strony internetowej, wpisów blogowych czy mediów społecznościowych lub branżowych. Mogą stanowić także element reklamy. Jakie zdjęcia mogą Wam się przydać? Sprawdzicie na przykładzie przedsiębiorstwa Badyl Partner.

Zdjęcia biznesowe

Marka Badyl Partner to jeden z największych dostawców warzyw i owoców w południowej części Polski. Siedzibę mają w krakowskim kompleksie handlowym “Rybitwy”. Zgłosili się do nas z prośbą o stworzenie profesjonalnych materiałów, które wzbogacą ich stronę internetową. Podczas kilku sesji przygotowaliśmy zdjęcia oraz filmy zarówno wizerunkowe, jak i reklamowe.

W siedzibie klienta rozstawiliśmy cały niezbędny sprzęt – ramę z tłem oraz oświetlenie, a następnie wykonaliśmy indywidualne zdjęcia portretowe, a następnie grupowe.

Zdjęcia portretowe z rekwizytami

Efekty tej sesji zdecydowanie przykuwają uwagę. Postawiliśmy na nieco ciekawsze zdjęcia z rekwizytami bezpośrednio kojarzącymi się z profilem działalności – każdy z pracowników wybrał jeden typ warzyw sprzedawanych w pobliskiej hurtowni. Szare tło dodało portretom profesjonalizmu, dzięki czemu całość jest idealnie wyważona i na długo zapada w pamięć.

kompleksowe zdjęcia dla firm

Zdjęcia portretowe na stronę internetową

Klasyczne portrety na białym tle świetnie sprawdzają się w zakładce “O nas” na firmowej stronie internetowej. Jak możecie zauważyć poniżej, dodatkowej spójności nadają jednakowe stroje wszystkich pracowników. Uniwersalny charakter zdjęć oraz stałe warunki oświetleniowe pozwalają na proste i szybkie wykonanie dodatkowych portretów, kiedy w zespole pojawi się nowy pracownik. Firma skorzystała z takiej możliwości, “|dorabiając” dwa kolejne zdjęcia.

kompleksowe zdjęcia dla firm

Zdjęcia podczas pracy

Dla firmy Badyl Partner wykonaliśmy także lifestylowe zdjęcia podczas pracy. Sesja, uwieczniająca pracowników w trakcie dnia to świetny sposób na przedstawienie zaangażowania w wykonywane obowiązki oraz wzbudzenie zaufania czy sympatii. To szczególnie istotne, jeżeli na co dzień pracujecie z klientem lub zajmujecie się produktami, których jakość jest szczególnie istotna.

kompleksowe zdjęcia dla firm
kompleksowe zdjęcia dla firm

Zdjęcia grupowe

Jak pokazać dobre relacje zespołu, które przekładają się na efektywną i profesjonalną pracę? Dzięki zdjęciom grupowym! To nie tylko przedstawienie, jak zgrani są pracownicy, ale także świetna pamiątka z życia firmy. Sesję możemy zorganizować w studiu, ale także biurze, na terenie firmy czy w plenerze.

kompleksowe zdjęcia dla firm
kompleksowe zdjęcia dla firm

Zdjęcia nieruchomości

Kolejnym elementem naszej współpracy były zdjęcia nieruchomości – zarówno wnętrz, jak i kadry siedziby z drona. Podczas sesji skupiliśmy się na pokazaniu efektów niedawnego rozwoju – rozbudowanej, nowoczesnej hali sprzedażowej, nowych magazynów oraz sprawnej floty.

kompleksowe zdjęcia dla firm

Film reklamowy

Oprócz serii zdjęć zespołu oraz wizerunkowych, nasza współpraca z marką Badyl Partner obejmowała także stworzenie filmu reklamowego w dwóch wariantach czasowych – krótkiej 30-sekundowej wersji oraz dłuższej z napisami i lektorem. Zabawa światłem, ujęcia z drona, zbliżenia na detale i płynne, stabilne kadry – ten film ma to wszystko!

Zleć nam zdjęcia i filmy reklamowe dla Twojej firmy!

Stworzymy dla Ciebie materiały najwyższej jakości. Doradzimy i zorganizujemy sesję.

Napisz na info@inphoto.pl


Chcesz sprawdzić inne przykłady?

Zobacz efekty naszej współpracy z grupą Neomedic – to zdjęcia, które wzbudzają zaufanie!

Gdzie zrobić portret biznesowy? Odwiedź FOTOSPOT Kraków!

U nas zrobisz profesjonalny portret biznesowy szybko i na miejscu. Oferujemy wygodne pakiety i możliwość umówienia się online. To rozwiązanie idealne zarówno dla firm i osób prywatnych.

Sprawdź FOTOSPOT!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *