linia icon

Fotografia eventowa

Spotkania firmowe, pikniki, konferencje, imprezy integracyjne to wydarzenia, które warto uwiecznić je na zdjęciach. Stworzymy dla Ciebie dobry fotoreportaż.

linia icon

Zdjęcia z konferencji

Dobry reportaż z konferencji musi oddawać atmosferę wydarzenia, ale też pokazywać najważniejsze punkty programu oraz prezentować kluczowych gości i prelegentów. Dzięki dobremu planowaniu i bogatemu doświadczeniu, nasi fotoreporterzy są wszędzie tam, gdzie coś się dzieje. Chętnie będziemy na Twojej konferencji.

linia icon

Zdjęcia z eventów firmowych

Połączenie części poważnych i oficjalnych z bardziej rozrywkowymi i luźnymi sprawia, że podczas firmowych eventów zawsze dzieje się coś ciekawego i rzadko bywa nudno. Wykonane przez nas zdjęcia to gwarancja, że chwile spędzone na eventach staną się niezapomniane.

Portfolio

Zobacz wybrane zdjęcia z tej kategorii.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Każda owocna współpraca zaczyna się od rozmowy. Dlatego zawsze zachęcamy do kontaktu z nami. Dzięki konwersacji, podczas której wspólnie przygotujemy brief, będziemy w stanie poznać Twoje potrzeby, określić zadania, jakie przed nami stawiasz i wycenić zlecenie. Nie pozostaje Ci więc nic innego jak nacisnąć przycisk „kontakt”.

Kontakt