Fotografia eventowa

Spotkania firmowe, pikniki, konferencje, imprezy integracyjne to wydarzenia, które warto uwiecznić je na zdjęciach. Stworzymy dla Ciebie dobry fotoreportaż.

Fotografia korporacyjna

Korporacyjne zdjęcia portretowe to nieodłączne narzędzie wewnętrznej i zewnętrznej komunikacji firmy. Spójność aranżacji, wysoki poziom ujęć, dobrze przygotowani do zdjęć pracownicy, to naszym zdaniem kluczowe elementy, by takie portrety były udane. Zajmiemy się takim zleceniem od A do Z. Sesje wykonujemy również w siedzibie Klienta.

Fotografia eventowa

Połączenie części poważnych i oficjalnych z bardziej rozrywkowymi i luźnymi sprawia, że podczas firmowych eventów zawsze dzieje się coś ciekawego i rzadko bywa nudno. Wykonane przez nas zdjęcia to gwarancja, że chwile spędzone na eventach staną się niezapomniane.

Portfolio

Zobacz wybrane zdjęcia z tej kategorii.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Każda owocna współpraca zaczyna się od rozmowy. Dlatego zawsze zachęcamy do kontaktu z nami. Dzięki konwersacji, podczas której wspólnie przygotujemy brief, będziemy w stanie poznać Twoje potrzeby, określić zadania, jakie przed nami stawiasz i wycenić zlecenie. Nie pozostaje Ci więc nic innego jak nacisnąć przycisk „kontakt”.