linia icon

Fotografia biznesowa

Każdy człowiek sukcesu powinien budować swój image i personal branding w oparciu o zdjęcia. Podobnie jak wizerunek całej firmy. Pokaż siebie i swój team w odpowiedni sposób.

linia icon

Fotografia korporacyjna

Korporacyjne zdjęcia portretowe to nieodłączne narzędzie wewnętrznej i zewnętrznej komunikacji firmy. Spójność aranżacji, wysoki poziom ujęć, dobrze przygotowani do zdjęć pracownicy, to naszym zdaniem kluczowe elementy, by takie portrety były udane. Zajmiemy się takim zleceniem od A do Z. Sesje wykonujemy również w siedzibie Klienta.

linia icon

Portret profesjonalisty

Każdy właściciel, lider, czy menadżer potrzebuje budowy odpowiedniego wizerunku. Portret profesjonalisty to narzędzie, dzięki któremu wzmocnisz i wyeksponujesz te cechy, które mają dla Ciebie największą wartość w biznesie. Charyzma, pewność siebie, przywództwo, siła. Powiedz nam na czym najbardziej Ci zależy.

Portfolio

Zobacz wybrane zdjęcia z tej kategorii.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Każda owocna współpraca zaczyna się od rozmowy. Dlatego zawsze zachęcamy do kontaktu z nami. Dzięki konwersacji, podczas której wspólnie przygotujemy brief, będziemy w stanie poznać Twoje potrzeby, określić zadania, jakie przed nami stawiasz i wycenić zlecenie. Nie pozostaje Ci więc nic innego jak nacisnąć przycisk „kontakt”.

Kontakt