Fotografia wnętrz

Sesje zdjęciowe wnętrz to gra światłem i cieniem. To także odpowiednie kadrowanie pokazujące wyjątkowość pomieszczeń. Nie mniej istotna jest prezentacja funkcjonalności, możliwości aranżacyjnych czy adaptacyjnych fotografowanych wnętrz. Porozmawiajmy o Twojej inwestycji i o tym jak ją pokazać od środka.

Zdjęcia architektury z drona

Nic tak nie oddaje rozmachu inwestycji jak dobrze wykonane zdjęcia czy film z lotu ptaka. Dzięki nowoczesnym dronom oraz doskonałemu sprzętowi foto-video jesteśmy w stanie wykonać doskonałe ujęcia i filmy. Dysponujemy wszelkimi pozwoleniami i świadectwami kwalifikacji dla statków bezzałogowych.

Fotografia inwestycji

Zdjęcia inwestycji to nie tylko dokumentacja. To przede wszystkim prezentacja stylu, detali architektonicznych, funkcjonalności, którymi się wyróżnia. Ważne, by fotografie pokazywały ją w kontekście otoczenie, jako jego element dobrze skorelowany z sąsiedztwem. Zaprezentuj swoją inwestycję w odpowiedni sposób.

Portfolio

Zobacz wybrane zdjęcia z tej kategorii.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Każda owocna współpraca zaczyna się od rozmowy. Dlatego zawsze zachęcamy do kontaktu z nami. Dzięki konwersacji, podczas której wspólnie przygotujemy brief, będziemy w stanie poznać Twoje potrzeby, określić zadania, jakie przed nami stawiasz i wycenić zlecenie. Nie pozostaje Ci więc nic innego jak nacisnąć przycisk „kontakt”.