linia icon

Fotografia wnętrz

Sesje zdjęciowe wnętrz to gra światłem i cieniem. To także odpowiednie kadrowanie pokazujące wyjątkowość pomieszczeń. Nie mniej istotna jest prezentacja funkcjonalności, możliwości aranżacyjnych czy adaptacyjnych fotografowanych wnętrz. Porozmawiajmy o Twojej inwestycji i o tym jak ją pokazać od środka.

linia icon

Zdjęcia architektury z drona

Nic tak nie oddaje rozmachu inwestycji jak dobrze wykonane zdjęcia czy film z lotu ptaka. Dzięki nowoczesnym dronom oraz doskonałemu sprzętowi foto-video jesteśmy w stanie wykonać doskonałe ujęcia i filmy. Dysponujemy wszelkimi pozwoleniami i świadectwami kwalifikacji dla statków bezzałogowych.

linia icon

Fotografia inwestycji

Zdjęcia inwestycji to nie tylko dokumentacja. To przede wszystkim prezentacja stylu, detali architektonicznych, funkcjonalności, którymi się wyróżnia. Ważne, by fotografie pokazywały ją w kontekście otoczenie, jako jego element dobrze skorelowany z sąsiedztwem. Zaprezentuj swoją inwestycję w odpowiedni sposób.

Portfolio

Zobacz wybrane zdjęcia z tej kategorii.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Każda owocna współpraca zaczyna się od rozmowy. Dlatego zawsze zachęcamy do kontaktu z nami. Dzięki konwersacji, podczas której wspólnie przygotujemy brief, będziemy w stanie poznać Twoje potrzeby, określić zadania, jakie przed nami stawiasz i wycenić zlecenie. Nie pozostaje Ci więc nic innego jak nacisnąć przycisk „kontakt”.

Kontakt