Zdjęcia wizerunkowe dla zespołu lekarzy – dlaczego warto je mieć?

W branży medycznej szczególnie mocno liczy się zaufanie i wiarygodność specjalisty, któremu pacjenci planują powierzyć swoje zdrowie. Chętniej wybieramy lekarza, który oprócz kwalifikacji i opinii, wzbudza u nas pozytywne emocje. Jak zbudować dobry wizerunek w sieci zarówno zespołu, jak i całego ośrodka? W tym procesie nieocenioną rolę pełnią zdjęcia biznesowe!

Zdjęcia portretowe w branży medycznej 

Zdjęcia zespołu lekarzy – dlaczego warto je mieć?

Dobrych specjalistów coraz częściej szukamy w internecie. Sprawdzamy opinie, dostępne terminy i… zdjęcie portretowe przypisane do profilu. Odwiedzamy branżowe strony, fora i strony internetowe przychodni. Umieszczona tam fotografia podkreśla profesjonalizm, buduje renomę oraz oddaje nastawienie i charakter przedstawionej na niej osoby. Spójne zdjęcia zespołu podnoszą prestiż ośrodka i sprawiają dobre wrażenie. Zobaczcie efekty sesji, którą wykonaliśmy dla jednego z ośrodków w województwie łódzkim!

Zdjęcia wizerunkowe dla zespołu lekarzy - dlaczego warto je mieć?

Profesjonalne portrety

Aby wykonać poniższe zdjęcia, pojechaliśmy aż do… Łowicza, gdzie czekał na nas przemiły zespół NZOZ Wigor. W pół godziny stworzyliśmy przenośne studio fotograficzne, a w kolejne 8 godzin wykonaliśmy 16 portretów, zdjęcia wnętrz oraz pozowane zdjęcia przy pracy. Okazją do zorganizowania sesji stało się stworzenie nowej strony internetowej ośrodka, a zaprojektowany wcześniej układ narzucał konkretny kolor tła, które każdej fotografowanej osobie dodaliśmy już w postprodukcji. Na to zlecenie pojechaliśmy całym zespołem, włączając w to profesjonalną makijażystkę, która przygotowała wszystkich do zdjęć. 

Zdjęcia kliniki

Oprócz zdjęć portretowych, wykonaliśmy także szereg zdjęć przy pracy oraz ukazujących wnętrze ośrodka. One również znalazły się na stronie internetowej, ilustrując kolejne działy i wzbogacając opisy. Stworzyliśmy więc kompleksowy zestaw materiałów, które posłużyły do celów wizerunkowych, a w przyszłości mogą być wykorzystane także w mediach społecznościowych ośrodka.

Zdjęcia wizerunkowe dla zespołu lekarzy - dlaczego warto je mieć?

Chcesz wiedzieć więcej?

Zobacz efekty naszej współpracy z grupą Neomedic – to zdjęcia, które wzbudzają zaufanie!

Gdzie zrobić portret biznesowy? Odwiedź FOTOSPOT Kraków!

U nas zrobisz profesjonalny portret biznesowy szybko i na miejscu. Oferujemy wygodne pakiety i możliwość umówienia się online. To rozwiązanie idealne zarówno dla firm i osób prywatnych.

Sprawdź FOTOSPOT!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *