Fotografia eventowa Kraków

Spotkania firmowe, pikniki, konferencje, imprezy integracyjne to wydarzenia, które warto uwiecznić je na zdjęciach. Stworzymy dla Ciebie dobry fotoreportaż.

Fotografia korporacyjna Kraków

Korporacyjne zdjęcia portretowe to nieodłączne narzędzie wewnętrznej i zewnętrznej komunikacji firmy. Spójność aranżacji, wysoki poziom ujęć, dobrze przygotowani do zdjęć pracownicy, to naszym zdaniem kluczowe elementy, by takie portrety były udane. Zajmiemy się takim zleceniem od A do Z. Sesje wykonujemy również w siedzibie Klienta.

Fotografia eventowa

Połączenie części poważnych i oficjalnych z bardziej rozrywkowymi i luźnymi sprawia, że podczas firmowych eventów zawsze dzieje się coś ciekawego i rzadko bywa nudno. Wykonane przez nas zdjęcia to gwarancja, że chwile spędzone na eventach staną się niezapomniane.

Portfolio

Zobacz wybrane zdjęcia z tej kategorii.

Chcesz umówić się na sesję

lub zapytać o nasze usługi?

BEZPŁATNA WYCENA

Wypełnij krótki formularz, a my odezwiemy się do Ciebie z konkretną ofertą.


    Ze względu na tryb naszej pracy staramy się odpowiadać na wiadomości do 48h. Prosimy o kontakt telefoniczny, jeżeli sprawa jest pilna.

    Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

    Każda owocna współpraca zaczyna się od rozmowy. Dlatego zawsze zachęcamy do kontaktu z nami. Dzięki konwersacji, podczas której wspólnie przygotujemy brief, będziemy w stanie poznać Twoje potrzeby, określić zadania, jakie przed nami stawiasz i wycenić zlecenie. Nie pozostaje Ci więc nic innego jak nacisnąć przycisk „kontakt”.