Sesja zdjęciowa dla firm

Portrety zespołu i zdjęcia przy pracy, reportaże z eventów oraz zdjęcia nieruchomości, także z drona. Filmy reklamowe i wizerunkowe. Zobacz naszą ofertę dla firm.

Zdjęcia dla firm. Od czego zacząć?

1. Pomyśl o tym, czego potrzebuje Twoja firma.

Podczas planowania materiałów dla Twojej firmy warto wyjść od dwóch punktów: prawdziwych potrzeb i realnych możliwości. Zastanów się, na czym chcesz się skupić i co jest osią Twojej działalności. Jeżeli Twoja sytuacja jest bardziej skomplikowana, możesz prześledzić, jak robi to Twoja konkurencja i co w ich komunikacji Ci się podoba. 

2. Wspólnie opracujmy plan działania.

Na podstawie tych wszystkich informacji wspólnie określimy plan działania, który uwzględni Twój budżet i najważniejsze elementy – ustalimy hierarchię ważności konkretnych zdjęć czy filmów, aby jak najszybciej dać Ci niezbędne materiały do wykorzystania. 

3. Przemyśl, co chcesz pokazać.

Przemyśl też, co chcesz pokazać, a co raczej wolałbyś zachować dla siebie. Nie wpadnij jednak w pułapkę myślenia, że Twoja firma nie nadaje się do ujęcia na zdjęciach, bo nie ma ogromnej siedziby czy spektakularnych magazynów. To samo tyczy się rodzaju zdjęć – nawet jeżeli obecnie nie myślisz o filmie reklamowym, może on przynieść Ci wiele korzyści, o czym przekonasz się poznając jego zalety. Niezwykle ważny jest także cel, który takie materiały mają realizować. Zazwyczaj łączą funkcję sprzedażową oraz wizerunkowa

4. Planuj przyszłe cele.

Na koniec – warto skupić się na myśleniu o swoim biznesie nie tylko pod kątem tego, w którym miejscu jest on obecnie, ale w którym widzisz go za kilka lat, żeby zaplanowane zdjęcia czy filmy stały się kolejnym krokiem w lepszą przyszłość.

Nasi klienci:

Jakie materiały możemy dla Ciebie wykonać?

portrety pracowników
zdjęcia przy pracy
reportaże z eventów
zdjęcia wnętrz
zdjęcia z drona
filmy

Pokaż swoich pracowników

Portret biznesowy stał się świetnym narzędziem wizerunkowym praktycznie dla każdego, niezależnie od pozycji na rynku czy branży. Stanowi o Tobie zarówno, kiedy jesteś prezesem, jak i freelancerem rozwijającym się w sieci.

Portrety biznesowe

Istotą zdjęcia biznesowego jest pokazanie Twojej osobowości i charakteru – portret dostosowujemy do konkretnej osoby. W zależności od potrzeb, robimy je w naszym studiu fotograficznym na jednolitym tle, w siedzibie klienta lub tworząc specjalne tło korporacyjne odwzorowujące wygląd biura. Wykonujemy zdjęcia:

+

formalne – w garniturze czy eleganckiej koszuli

+

w stroju pracowniczym – np. lekarski kitel czy koszula z logo 

+

o swobodniejszym charakterze – w mniej formalnym stroju

+

stylizowane – z atrybutem pokazującym hobby danego pracownika

+

kreatywne – artystycznie łączące różne style fotografii

+

indywidualne – na konkretne życzenie klienta.

ZASTOSOWANIE:

stopka maila, zdjęcia do branżowych mediów społecznościowych, firmowa strona z przedstawieniem zespołu, przepustka firmowa, katalog

efekt:

uwiarygodnienie, podniesienie prestiżu firmy, skrócenie dystansu, przyciągnięcie uwagi 

Zobacz też nasze pakiety zdjęć biznesowych

Zdjęcia grupowe

Pokazują, że zespół jest zgrany i panują w nim dobre relacje. Trudnością przy wykonywaniu takich ujęć jest fakt, że kilka lub kilkanaście osób jednocześnie musi wyjść na nich korzystnie, ale dzięki naszemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie nad tym zapanować. Możemy skorzystać także z opcji zdjęcia grupowego łączonego cyfrowo z pojedynczych portretów pracowników. Zdjęcia grupowe, oprócz zalet wizerunkowych i sprzedażowych, są też często po prostu dobrą pamiątką, wpływającą pozytywnie na morale zespołu.

ZASTOSOWANIE:

firmowa strona internetowa, media społecznościowe, materiały reklamowe, katalog

efekt:

pokazanie spójności zespołu, zaangażowania, mocnej pozycji firmy 

Zdjęcia przy pracy

to wizualne przedstawienie Waszego zaangażowania w wykonywane obowiązki. Pozwalają odbiorcy dowiedzieć się więcej na temat Waszej firmy, co przekłada się na wyższe zaufanie i sympatię. Jeżeli na co dzień macie kontakt z klientem, możemy pokazać kolejne etapy Waszej współpracy, przygotowując go na to, co po kolei będzie się działo. 

ZASTOSOWANIE:

firmowa strona internetowa, media społecznościowe, materiały reklamowe, katalog

efekt:

przedstawienie swojej działalności odbiorcom, wzbudzenie zaufania, edukacja klientów o procesie 

Zdjęcia z eventów


Reportaż z firmowego eventu stanowi ważne narzędzie w budowaniu wizerunku firmy, pokazując zaangażowanie i pozytywną kulturę organizacyjną. Takie zdjęcia nie tylko wzmacniają poczucie przynależności i dumy wśród pracowników, ale także służą jako atrakcyjny materiał promocyjny, który można wykorzystać w strategiach marketingowych i rekrutacyjnych, przyciągając talent i budując zaufanie klientów.

ZASTOSOWANIE:

firmowa strona internetowa, media społecznościowe, materiały reklamowe, raporty roczne, prezentacje biznesowe, newslettery i mailingi, publikacje branżowe

efekt:

budowanie pozycji marki, wzmocnienie zaangażowania pracowników, utrwalenie ważnych momentów, wsparcie działań PR i marketingowych

Zdjęcia wnętrz

czyli przestrzeni, którą chcesz pokazać odbiorcom – może to być Wasze biuro, salon, klinika czy warsztat, ale także miejsca świadczące o wiarygodności w prowadzonym biznesie – magazyn, hala produkcyjna czy fabryka. W każdej lokalizacji skupiamy się na podkreśleniu jej zalet, w czym pomaga nam odpowiednie oświetlenie czy ustawienie kadru.

ZASTOSOWANIE:

firmowa strona internetowa, media społecznościowe, materiały reklamowe, katalog

efekt:

pokazanie poszczególnych lokalizacji, zbudowanie prestiżu i wiarygodności

Zdjęcia z drona

Zdjęcia z drona oferują firmom unikalną perspektywę, pozwalając na prezentację obiektów, terenów i wydarzeń firmowych z lotu ptaka, co znacząco wyróżnia ich wizerunek na rynku. Dla pracodawcy, takie zdjęcia nie tylko podnoszą poziom prezentacji wizualnej firmy, ale także mogą ułatwić planowanie przestrzenne, inspekcje i promocję, otwierając nowe możliwości komunikacji z klientami i partnerami biznesowymi.

ZASTOSOWANIE:

firmowa strona internetowa, materiały marketingowe, dokumentacja projektów, oferty nieruchomości

efekt:

pokazanie unikalnej perspektywy, wyróżnienie się na rynku, lepsza prezentacja projektów

Opinie naszych klientów

Portret biznesowy który wychodzi spod palca Pawła Saroty to wizytówka, której nie trzeba będzie zmieniać przez lata. Wzorowa jakość obsługi, indywidualne podejście i szybka realizacja. Profesjonalizm w każdym calu! Szczerze polecam!
Bartosz
27/11/2023
Potrzebowałem zdjęcia wizerunkowego. Paweł doradził co mam ubrać, jak mam zapozować, chwycił za aparat i... wyszło super! Pełen profesjonalizm! Polecam!
Adam Graczynski
31/01/2023
Swobodna i przyjemna atmosfera podczas zdjęć oraz duża pomoc w tym jak pozować. Efektem są naprawdę świetne zdjęcia! Polecam też skorzystanie z usługi makijażu
Agata Zalewska
29/01/2023
Każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej sesji zdjęciowej polecam Fotospot by Inphoto. Profesjonalne prowadzenie osoby fotografowanej. Świetna robota i świetna atmosfera.
Paweł Dziadowicz
03/12/2022
Świetny zespół. Bardzo profesjonalna usługa. Polecam.
Robert Tomaka
17/05/2022
Profesjonalne i szybko
Марта Рыбий
25/03/2022
Atmosfera podczas sesji była swobodna i bardzo przyjemna. Pan Paweł jest profesjonalistą. Polecam skorzystać również z oferty makijażu. Pani Paulina stworzyła idealnie wyważony makijaż do sesji. Zdjęcia wyszły bardzo naturalnie, a o taki efekt mi chodziło. Polecam!
Karolina K.
07/02/2022
Zdjęcia wykonane przez pana Pawła pozwoliły mojej firmie lepiej prezentować się w internecie. Gdziekolwiek potrzebujemy przedstawić nasz zespół możemy być spokojni, że będzie towarzyszyć temu profesjonalny wizerunek. Ponadto, wykonanie sesji zdjęciowej z Inphoto zwiększyło morale zespołu – pracownicy poczuli się zadbani i docenieni, ponieważ sesję zdjęciową przeprowadził prawdziwy lider rynku. Praca z Inphoto to sama przyjemność – niewiele firm jest w stanie tak indywidualnie podejść do klienta. Dowodem na to niech będzie to, że programiści wspominają sesję zdjęciową jako coś przyjemnego, a nie traumatycznego, co biorąc pod uwagę ich introwertyczną naturę jest nie lada osiągnięciem.
Krzysztof Organek
26/01/2022
Super zdjęcia i bardzo dobra atmosfera na sesji. Gorąco polecam!
Milosz Szabelski
25/01/2022

Film wizerunkowy pokazujący Twoją firmę

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomnieli także o materiałach video. Chętnie polecamy je klientom, bo wiemy, jak świetnie im się później sprawdzają.

ZASTOSOWANIE:

jako reklama w social media, przyciągający uwagę moduł na stronie internetowej, oferta handlowa podczas spotkań biznesowych lub dla klientów indywidualnych, element stoiska na targach branżowych

efekt:

łatwe i przystępne dla odbiorcy przedstawienie zalet Waszego produktu, przyciągnięcie uwagi i zainteresowanie marką, zbudowanie zasięgów w mediach społecznościowych

Chcesz umówić się na sesję?

Napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą!

  Preferowana forma kontaktu:

  FAQ

  Czy doradzimy, jakich zdjeć potrzebujesz?

  Zdecydowanie tak! Z uwagi na nasze duże doświadczenie, możecie zwrócić się do nas z pytaniami czy prośbą o pomoc.

  Czy mamy pakiety?

  Zachęcamy do przesłania do nas konkretnego zapytania, a przygotujemy do dla Ciebie. Większa ilość zdjęć wpływa na lepszą cenę za całą sesję.

  Gdzie odbywa się sesja?

  Zdjęcia wykonujemy w naszym studiu portretowym na północy Krakowa (Bronowice), w biurze/siedzibie Waszej firmy albo w dowolnym, wybranym przez Was miejscu (ta opcja może wiązać się z dodatkową dopłatą – zapytaj nas w wiadomości).

  Kto wybiera zdjęcia?

  Wybrane kadry wybieramy wspólnie na miejscu, podczas sesji. Ostateczne zdanie zawsze należy do Was, ale możecie też zdać się na nasze doświadczenie – podpowiemy, która fotografia jest według nas najlepsza.

  Czy można dokupić większą ilość zdjęć z sesji i w jakiej są cenie?

  Tak, jest możliwość dokupienia kolejnych zdjęć – ich cena większej ilości spada i jest ustalana indywidualnie.

  Sesja zdjęciowa dla firm – co musisz wiedzieć?