Zdjęcia i filmy reklamowe w branży sportowej

Zdjęcia i filmy reklamowe dla branży sportowej – sprawdź przykłady!

Jak przyciągnąć do siebie nowych klientów? Jak przekonać odbiorców do swojej wiarygodności i pozycji w branży? Jak stworzyć materiały, zachęcające do rozpoczęcia współpracy? W branży sportowej szczególnie mocno liczą się kompetencje i fachowa wiedza, ale nie da się ukryć – także wizualny aspekt przekazywanych treści. Uzupełnijcie merytoryczną część swojej oferty o świetnej jakości zdjęcia i filmy reklamowe! 

Przyciągające uwagę materiały reklamowe dla sportowców

Zdjęcia i filmy reklamowe dla branży sportowej

Zdjęcia i filmy reklamowe dla branży sportowej

Przydać mogą Wam się zdjęcia różnego rodzaju – od profesjonalnych portretów, przez zdjęcia stylizowane – na przykład na terenie siłowni, po zdjęcia podczas pracy. Wszystko zależy od przeznaczenia konkretnych materiałów oraz miejsca ich eksploatacji. Jeżeli będziemy wiedzieli, gdzie trafią zdjęcia, dopasujemy ich treść do konkretnego formatu. Materiały wykorzystacie jednak na wiele sposobów, np. do landingpage sprzedającego Wasz kurs online, do reklam, postów na facebooku czy instagramie, ebooków treningowych czy dietetycznych – słowem wszędzie, gdzie Waszym głównym celem będzie zwrócenie uwagi odbiorcy oraz urozmaicenie tekstów. 

Profesjonalne zdjęcia dla trenera personalnego

Tworząc tego rodzaju zdjęcia i filmy skupiamy się przede wszystkim na szczegółach związanych z daną dziedziną sportu. Zależy nam na podkreśleniu dynamiki, energii, ale jednocześnie profesjonalizmu fotografowanej osoby czy zespołu. Najlepszym miejscem będzie zazwyczaj teren siłowni lub inny – związany bezpośrednio z Waszą działalnością. Często uwzględniamy Przy tego typu sesjach bardzo często gramy światłem, które podkreśla wszystkie atuty sylwetki, a także sprawia, że zdjęcie jest ciekawsze i lepiej zapada w pamięci. 

Zdjęcia i filmy reklamowe dla branży sportowej

Film reklamowy na przykładzie realizacji dla Boom Boxing Studio – Kraków

Jak pokazać dynamikę? Do tego świetnie sprawdzi się wideo! Zobaczcie, jak wykorzystaliśmy ten format w przypadku produkcji dla krakowskiego centrum sztuk walki. 

Taki film to świetne narzędzie promocyjne do reklamy czy na stronę internetową. Zorganizowaliśmy je szybko i sprawnie – BOOM boxing studio zmieniło się w plan filmowy na jedno niedzielne popołudnie, kiedy nie były organizowane żadne zajęcia. Efekt jest jednak spektakularny. W tym minutowym klipie stworzyliśmy historię pełną sportowej energii, potu i zaskakujących zwrotów akcji. Nie zdradzamy nic więcej – resztę musicie sprawdzić sami!

Gdzie zrobić portret biznesowy? Odwiedź FOTOSPOT Kraków!

U nas zrobisz profesjonalny portret biznesowy szybko i na miejscu. Oferujemy wygodne pakiety i możliwość umówienia się online. To rozwiązanie idealne zarówno dla firm i osób prywatnych.

Sprawdź FOTOSPOT!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *