Zdjęcia produktowe, które robią wrażenie – Eqology

Dobre zdjęcia reklamowe nie tylko pokazują produkt, ale są także spójne z ogólnym wizerunkiem marki. Ich celem jest przyciągnięcie uwagi odbiorcy, zachęcenie do zapoznania się z produktem, wytworzenie potrzeby zakupowej. Jak sprawić, by realizowały te wszystkie założenia? W tym artykule sprawdźcie to na przykładzie sesji, które wykonaliśmy dla marki Eqology!

Produktowe zdjęcia reklamowe

Z norweską marką Eqology współpracujemy przy wielu projektach. Towarzyszymy im uwieczniając w reportażach coroczne, branżowe eventy, ale także tworzymy dla nich przyciągające uwagę zdjęcia produktowe. Marka ta specjalizuje się w dystrybucji najwyższej jakości suplementów diety opartych o naturalne składniki.

Produktowe zdjęcia reklamowe – skąd wziąć pomysł?

Stworzona przez nas scenografia zawsze nawiązuje zarówno do cech produktu, jak i ogólnej idei, przekazywanej przez klienta. Podczas tej sesji zależało nam przede wszystkim na podkreśleniu atutów marki – skuteczności sprzedawanych produktów oraz benefitów wynikających z naturalnych składów. Te elementy stały się punktem wyjścia do stworzenia naszych aranżacji. Postawiliśmy na jasne, energetyczne kolory oraz roślinne motywy. Kady są czyste i świeże, a ułożenie elementów dokładnie przemyślane.

zdjęcia produktowe

Zdjęcia reklamowe nowego produktu premium

Wprowadzenie do sprzedaży nowego produktu to często ważne wydarzenie w życiu firmy. Zwłaszcza, jeżeli to produkt premium, który staje się pewnego rodzaju wizytówką i zwieńczeniem działalności. Skupiliśmy się więc na podkreśleniu prestiżu tego wydarzenia, stawiając na prostą, ale niezwykle stylową aranżację w kolorach nawiązujących do projektu etykiety oraz zupełnie przeciwstawnym, który pozwolił jej wybrzmieć. Rekwizytem stała się tutaj między innymi… ogromna bryła węgla. Do tego przemyślane oświetlenie, profesjonalny retusz i efekt wow gwarantowany!

zdjęcia produktowe
zdjęcia produktowe
zdjęcia produktowe
zdjęcia produktowe

Zleć nam zdjęcia i filmy reklamowe dla Twojej firmy!

Stworzymy dla Ciebie materiały najwyższej jakości. Doradzimy i zorganizujemy sesję.

Napisz na info@inphoto.pl


Sprawdź inne przykłady!

Zobacz efekty naszej współpracy z grupą Neomedic – to zdjęcia, które wzbudzają zaufanie!

Gdzie zrobić portret biznesowy? Odwiedź FOTOSPOT Kraków!

U nas zrobisz profesjonalny portret biznesowy szybko i na miejscu. Oferujemy wygodne pakiety i możliwość umówienia się online. To rozwiązanie idealne zarówno dla firm i osób prywatnych.

Sprawdź FOTOSPOT!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *