Idealna fotografia wnętrz

Jak zrobić wspaniałe zdjęcia wnętrz?

Fotografia to przede wszystkim światło. Nawet najlepsza obróbka komputerowa nie jest w stanie zastąpić słońca wpadającego prosto do salonu. W Inphoto zwracamy na to szczególną uwagę – chociaż zdjęcia wykonywane są wewnątrz pomieszczeń i pogoda wydaje się być elementem nieistotnym, w rzeczywistości jest dokładnie odwrotnie. Zdecydowanie warto przełożyć sesję nawet o kilka dni, ale wykonać ją przy idealnym oświetleniu i – co ważne – o odpowiedniej porze. Dzięki temu efekt będzie zdecydowanie lepszy, co przełoży się na atrakcyjność oferty.

Sprzęt, który ma znaczenie.

Nie można zapomnieć o technicznej stronie fotografii wnętrz, czyli odpowiednim kącie fotografowania, różnorodnych kadrach, odpowiedniej obróbce i retuszu. Wszystkie powyższe elementy składają się na zdjęcia idealne, czyli takie, jakie robimy w Inphoto.
Poniżej przykładowa realizacja jednego z apartamentów w Krakowie.

Jak przygotować wnętrza do zdjęć?

Kolejnym ważnym elementem jest wystrój pomieszczeń. W ofercie posiadamy również „home staging”, czyli profesjonalne doposażenie wnętrza w niezbędne dodatki, które dodadzą pomieszczeniom dodatkowej energii. Warto, aby ujęty na zdjęciach jadalniany stół był nakryty, na kanapie w salonie znajdował się koc z poduszkami, a na regałach czekało kilka magazynów lub książek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *