Kompleksowe zdjęcia do sklepu internetowego dla marki Zaffiro Design

Dobre zdjęcia do sklepu internetowego? Jednym z podstawowych elementów tworzenia identyfikacji wizualnej marki są zdjęcia reklamowe, które świetnie budują rozpoznawalność. Firma ZAFFIRO DESIGN przechodziła rebranding, czyli odświeżenie wizerunku. Nasze zadanie polegało na stworzeniu kompleksowej sesji, obejmującej szereg zdjęć produktowych, zarówno w formie packshotów, jak i stylizowanej sesji z modelami. Zobaczcie efekty!

Sesja reklamowa dla marki artykułów dziecięcych

zdjęcia do sklepu internetowego

Zaffiro Design to częstochowska marka artykułów dla mamy i dziecka. W swojej ofercie posiada różnego rodzaju nosidełka, kocyki, poduszki oraz akcesoria do wózka. Po rebrandingu, którego autorem była agencja Pleo Design, zgłosili się do nas z potrzebą wykonania zdjęć z różnym przeznaczeniem – na stronę internetową, do mediów społecznościowych czy jako element materiałów reklamowych. 

Do sesji lifestylowej oraz studyjnej zaangażowaliśmy dorosłych modeli oraz dzieci w różnym wieku, a ze względu na ilość niezbędnych ujęć oraz specyfikę pracy z niemowlętami, same zdjęcia odbywały się w ciągu kilku spotkań.

Zdjęcia lifestylowe

Uwzględniając przeznaczenie produktów, na miejsce zdjęć lifestylowych wybraliśmy centrum miasta. Taka lokalizacja pozwalała na wykonanie różnorodnych kadrów, które pokazują szerokie możliwości i zastosowania fotografowanych elementów.

Zdjęcia w studio

Zdjęcia studyjne obejmowały zarówno sesję stylizowaną – tym razem imitującą domowe zacisze, a także zdjęcia produktowe, pokazujące zastosowanie produktów.

Zdjęcia packshotowe

Dopełnieniem całej realizacji były także zdjęcia packshotowe, które posłużyły do przedstawienia produktów na stronie internetowej czy w materiałach reklamowych. Każdy element fotografowany był z kilku perspektyw, uwzględniających jego cechy.

Leave a Reply