Jakie tło do portretów biznesowych? Sprawdź różne możliwości!

Jakie tło wybrać do portretów biznesowych? Białe? Szare? Ciemne? A może nawiązujące do typu Twojej działalności? Możliwości jest wiele, a każda nieco różni się efektem i przekazem, jaki puścisz w świat. Przeczytaj, jakie opcje zaproponujemy Ci w naszym studiu portretowym oraz na którą warto postawić w Twoim przypadku.

Białe tło do zdjęć portretowych

Podstawa i absolutna klasyka, od której proponujemy zacząć. Jeżeli nie masz pewności, na jaki kolor postawić lub nie do końca wiesz, gdzie jeszcze wykorzystasz zdjęcie portretowe, zdecyduj się właśnie na białą wersję. Sprawdzi się ona w znacznej większości zastosowań – jako zdjęcie służące do sekcji “O mnie”, do mediów społecznościowych czy branżowych, do stopki mailowej, wizytówek, materiałów reklamowych czy ulotek. Świetnie wygląda także w czerni i bieli.

tło do portretów biznesowych
tło do portretów biznesowych

Szare lub ciemne tło do zdjęć portretowych

Opcja zazwyczaj nieco bardziej elegancka i dystyngowana. Dodaje profesjonalizmu, buduje prestiż. Podkreśla ubiór i rysy twarzy. Podbija spojrzenie. Świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zależy Ci na zbudowaniu mocnego wizerunku – na przykład na głównym banerze strony internetowej, jako ilustracja do artykułu o firmie czy zdjęcie profilowe.

tło do portretów biznesowych
tło do portretów biznesowych

Tło cyfrowe

Czym jest tło cyfrowe?

Wersja nieco bardziej zaawansowana – na zdjęcie wykonane w naszym studiu, komputerowo nakładamy dowolnie wybrane tło. Jeżeli marzy Ci się elegancki gabinet, a nie masz możliwości wykonania sesji w takim miejscu, możemy zainscenizować właśnie takie wnętrze. Wszystko zależy od Ciebie!

tło do portretów biznesowych
tło do portretów biznesowych
tło do portretów biznesowych

Tło korporacyjne

Korzystając z cyfrowych możliwości edycji zdjęć, możemy zaprojektować indywidualne tło, nawiązujące do rodzaju Twojej działalności. Może wpleść w nie na przykład elementy Twojego logo lub inne, kojarzące się z Tobą lub Twoją branżą. Tu również możliwości są nieograniczone.

tło do portretów biznesowych
tło do portretów biznesowych

Pamiętaj, że to jedynie sugestie, a ostateczny wybór należy do Ciebie – to Ty masz dobrze wyglądać i czuć się z portretem, który wspólnie stworzymy!

To tyle – zapraszamy do Fotospostu!

Gdzie zrobić portret biznesowy? Odwiedź FOTOSPOT Kraków!

U nas zrobisz profesjonalny portret biznesowy szybko i na miejscu. Oferujemy wygodne pakiety i możliwość umówienia się online. To rozwiązanie idealne zarówno dla firm i osób prywatnych.

Sprawdź FOTOSPOT!

Nie tylko portrety

Budowanie spójnego wizerunku firmowego to nie tylko zdjęcia portretowe. Uzyskaj wiarygodność i zaufanie odbiorców dzięki spójnym zdjęciom reklamowym. Przeczytaj, jakie materiały mogą sprawić, że Twój biznes zacznie się rozwijać! Sprawdź ten artykuł.

Możesz także postawić na film reklamowy, który zaangażuje Twoich odbiorców budując przy okazji dobre zasięgi w sieci. Więcej dowiesz się w tej zakładce: Film reklamowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *