Zdjęcia i filmy wizerunkowe dla BNI – organizacji zrzeszającej przedsiębiorców

BNI to grupa dla przedsiębiorców, która dzięki wzajemnej współpracy w oparciu o system poleceń, dba o rozwój biznesowy wszystkich jej członków. Nasza obecność na cotygodniowych spotkaniach to jednak nie wszystko – jako firma zajmująca się tworzeniem profesjonalnych zdjęć i filmów reklamowych, takie materiały tworzymy także dla grupy BNI. Zobaczcie, co wspólnie przygotowaliśmy!

Profesjonalne portrety biznesowe

Zdjęcia i filmy wizerunkowe to ogromna wartość dla firmy czy organizacji, a spójne zdjęcia portretowe to niezwykle ważny element przemyślanej komunikacji wizerunkowej. W tym przypadku stworzyliśmy jednolite portrety członków krakowskiej grupy. Dzięki temu, że sesja odbywa się w naszym studiu portretowym, możemy z łatwością odtworzyć kadr, kiedy do BNI dołącza nowa osoba. 

Zdjęcia wnętrz

Elementem przedstawienia firmy w internecie są także profesjonalne zdjęcia wnętrz – biura, siedziby czy innych nieruchomości związanych z działalnością marki. Tu również wykonaliśmy taką sesję, a kilka przykładowych kadrów możecie znaleźć poniżej. Zawsze skupiamy się na pokazaniu wnętrz z jak najlepszej strony, podkreślając ich prestiż i panującą w nich atmosferę. 

Reportaż ze spotkania biznesowego

Grupa BNI to cotygodniowe spotkania przedsiębiorców, podczas których następuje edukacja biznesowa oraz wymiana kontaktów i poleceń. Odbywają się prezentacje, networking oraz wprowadzenie zaproszonych gości. Naszym zadaniem jest dokumentowanie przebiegu całego wydarzenia.

Film z wydarzenia

Grupa BNI to także wiele ciekawych szkoleń czy inspirujących spotkań, które stanowią świetny materiał na stworzenie profesjonalnego filmu w postaci reportażu z wydarzenia. Jest on zarówno pamiątką dla obecnych gości, dokumentacją na firmową stronę czy sposobem zachęcenia do udziału w kolejnej okazji.

Zobaczcie materiały, które wspólnie stworzyliśmy – film reklamowy ze spotkania otwartego oraz podsumowanie rozmowy z Grzegorzem Zwolińskim, prezesem firmy SatRev, odpowiedzialnej za projektowanie, produkcję oraz eksploatację satelitów. Wydarzenie to zgromadziło ponad 250 osób!

Gdzie zrobić portret biznesowy? Odwiedź FOTOSPOT Kraków!

U nas zrobisz profesjonalny portret biznesowy szybko i na miejscu. Oferujemy wygodne pakiety i możliwość umówienia się online. To rozwiązanie idealne zarówno dla firm i osób prywatnych.

Sprawdź FOTOSPOT!

Budowanie spójnego wizerunku firmowego to nie tylko zdjęcia portretowe. Uzyskaj wiarygodność i zaufanie odbiorców dzięki spójnym zdjęciom reklamowym. Przeczytaj, jakie materiały mogą sprawić, że Twój biznes zacznie się rozwijać! Sprawdź ten artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *